facebook groupsgoogle play

Dikkat! Cep telefonunuzda yer alan Facebook ve Instagram üzerinden linklere girerseniz PDF dosyasını indirmek istediğinizde hata verecektir. Çünkü Facebook ve Instagram, dosya sisteminize erişemez. Bu nedenle PDF'yi indirmek için siteye Chrome vb. tarayıcılardan girmeniz gerekir.

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı Soru Kitapçığı 2018

Millî Savunma Üniversitesi için yapılan 2018 sınavının soruları yayımlandı. Türk ordusunun temeli olan Millî Savunma Üniversitesini kazanabilmenin yollarından biri, ÖSYM tarafından yapılan sınavdır. 1934 yılında Kara Harp Okulu Ankara'da varlığını sürdürmektedir. Amacı subay yetiştirmek olan bu üniversite, ülkenin en prestijli kurumlarından biridir.
PDF açılış hızı, internet hızınızla doğru orantılıdır.
Sorular başka bir siteden alıntıdır.
İçeriklerimiz, pdf anlatımlar dahil, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca korunmaktadır. Telif haklarının herhangi bir şekilde ihlali, başka yerlerde isimsiz yayımlanması, çeşitli kitap kaynaklarında izinsiz yer alması, içeriğin izinsiz kopyalanıp başka bir isimle tanıtılması vb. ile yapan kişi, kişiler veyahut kurumlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. 
 Türkçe ve Edebiyat yönetimi.