facebook groupsgoogle play

Dikkat! Cep telefonunuzda yer alan Facebook ve Instagram üzerinden linklere girerseniz PDF dosyasını indirmek istediğinizde hata verecektir. Çünkü Facebook ve Instagram, dosya sisteminize erişemez. Bu nedenle PDF'yi indirmek için siteye Chrome vb. tarayıcılardan girmeniz gerekir.

Çıkmış Seçme Paragraf Soruları


Sizler için paragraf sorularını gruplandırarak seçmece bir şekilde sınıflandırdık. Bu içerik daha çok öğretmenlerin ders esnasında paragraf sorusunun nasıl çözülebileceğine dair beraber etkinlik yapmasına yönelik bir içeriktir. Ancak öğrenci arkadaşlarımız da bu soruları alıp çıktı hâlinde çözebilirler. Soruların cevapları, sayfanın alt kısmındadır.

İyi çalışmalar.


www.edebiyatveturkce.com
www.edebiyatveturkce.com
İçeriklerimiz, pdf anlatımlar dahil, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca korunmaktadır. Telif haklarının herhangi bir şekilde ihlali, başka yerlerde isimsiz yayımlanması, çeşitli kitap kaynaklarında izinsiz yer alması, içeriğin izinsiz kopyalanıp başka bir isimle tanıtılması vb. ile yapan kişi, kişiler veyahut kurumlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. 
 Türkçe ve Edebiyat yönetimi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar