UYARI: Facebook ve Instagram üzerinden gelenler, PDF'leri indirebilmek için sağ üstteki "üç nokta"ya basarak "tarayıcıda aç" (chrome, safari vb.) tuşuna tıklamalıdır. Facebook veya Instagram tarayıcısından Google Drive indirme yapmamaktadır.

MEB ODSGM AYT Edebiyat Bütün Kazanım Kavrama Testleri - Edebiyat (2017-2018)


MEB, yeni ODSGM testlerini yayımladı. Geçen seneye ait ODSGM testleri tek PDF içerisinde toplandı. Cevap anahtarı, PDF dosyasının en altındadır. İndirebilir, yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. İçerikler MEB'den alıntıdır.

İyi çalışmalar.


PDF açılış hızı, internet hızınızla doğru orantılıdır. 
Testler MEB'den alıntıdır.
İçeriklerimiz, pdf anlatımlar dahil, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca korunmaktadır. Telif haklarının herhangi bir şekilde ihlali, başka yerlerde isimsiz yayımlanması, çeşitli kitap kaynaklarında izinsiz yer alması, içeriğin izinsiz kopyalanıp başka bir isimle tanıtılması vb. ile yapan kişi, kişiler veyahut kurumlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. 
Türkçe ve Edebiyat yönetimi.

1/Yorumlar

  1. Şu edebiyatı çözerken normalde aşırı zorlanıyodum he. Aşırı illet bi ders. Sadece kitaplardan çalışarak halledemeyince gittim animonikten eğitim seti aldım denedim sonrasındaki testlerimde daha çok doğru yapmaya başladım git gide. Zaten kitaplardan çalışmaktan bunaldıydım da belkide bu yüzden aklıma girmiyodu artık. Animonik'in eğitim setleri animasyon olduğu için daha rahat öğrendim akılda kalıcı olduydu deneyin derim

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme