facebook groupsgoogle play

Dikkat! Cep telefonunuzda yer alan Facebook ve Instagram üzerinden linklere girerseniz PDF dosyasını indirmek istediğinizde hata verecektir. Çünkü Facebook ve Instagram, dosya sisteminize erişemez. Bu nedenle PDF'yi indirmek için siteye Chrome vb. tarayıcılardan girmeniz gerekir.

MEB ODSGM 9, 10, 11, 12. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Tekrar Testleri | PDFMillî Eğitim Bakanlığı, virüs süresince elinden geldiğince çevrim içi eğitime destek vermekte. Bunun için de ODSGM'yi bolca kullanmakta ki bu sorular, sınav dönemi yaklaştıkça öğrenciler için bir ön hazırlık teşkil etmekte.

9, 10, 11 ve 12. sınıf ODSGM tekrar testlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Tüm testler, sınıf derecelerine göre gruplanmıştır.

Diğer Türk edebiyatı testlerine ulaşmak için denemeler sekmesine tıklamanız yeterlidir.

Sorular ODSGM üzerinden paylaşılmıştır.
İçeriklerimiz, pdf anlatımlar dahil, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca korunmaktadır. Telif haklarının herhangi bir şekilde ihlali, başka yerlerde isimsiz yayımlanması, çeşitli kitap kaynaklarında izinsiz yer alması, içeriğin izinsiz kopyalanıp başka bir isimle tanıtılması vb. ile yapan kişi, kişiler veyahut kurumlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. 
 Türkçe ve Edebiyat yönetimi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar