Ad

Slider

Tüm Sınıf Derecelerindeki Türk Dili ve Edebiyatı Kitabında Yer Alan Yazar - Eserler | PDF

Tüm Millî Eğitim Bakanlığına ait ders kitaplarını inceledik ve kitaplarda yer alan eser ve yazarları bir araya PDF içinde getirdik.

 Millî Eğitim Bakanlığı tarafından tüm okullara dağıtılan MEB kitaplarını incelemeye başladık. Bu inceleme sonucunda yazarlar, eserleri ve kişilikleri hakkında bilgileri tek PDF içerisinde topladık. Bu çalışmadaki amacımız esasen ÖSYM'nin MEB kitaplarını kaynak olarak alacağını açıklamasıdır. Bu nedenle kitaplarda geçen yazarların ve şairlerin önemi bir derece daha artmıştır. Özellikle yazar veya şair özellikleri verilen kişilere daha dikkat etmenizi öneririz. Aşağıdaki linklere tıklayarak PDF dosyalarını indirebilirsiniz. Özel yayınların kitaplarını da yakında ekleyeceğiz. İyi çalışmalar.

1. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI TARAFINDAN BASILAN KİTAPLARİçeriklerimiz, pdf anlatımlar dahil, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca korunmaktadır. Telif haklarının herhangi bir şekilde ihlali, başka yerlerde isimsiz yayımlanması, çeşitli kitap kaynaklarında izinsiz yer alması, içeriğin izinsiz kopyalanıp başka bir isimle tanıtılması vb. ile yapan kişi, kişiler veyahut kurumlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. Türkçe ve Edebiyat yönetimi.
3
( Gizle )

Mega Menu

blogger
© her hakkı saklıdır.
edebiyatveturkcesorubankasi.net edebiyatveturkce.com