UYARI: Facebook ve Instagram üzerinden gelenler, PDF'leri indirebilmek için sağ üstteki "üç nokta"ya basarak "tarayıcıda aç" (chrome, safari vb.) tuşuna tıklamalıdır. Facebook veya Instagram tarayıcısından Google Drive indirme yapmamaktadır.

MEB Mini Genel Denemeler (2020) | PDF2020 yılı, pandemi  ile öğrencilerimizin boğuştuğu bir yıl oldu. Bu süreçte hem bizler hem de Millî Eğitim Bakanlığı, olabildiğince aktif bir şekilde eğitimi çevrim içi ortama taşıdı. Böylelikle evden çıkılamasa da bu süreçte öğrenciler, derslerden uzaklaşmamış oldu. Özellikle sınav yılının sonuna doğru gelirken ve de üç hafta gibi kısa bir süre kalmışken öğrenciler özellikle otorite denebilecek yayınlara yöneldiler. İşte bunlardan biri de Millî Eğitim Bakanlığına ait olan Ölçme ve Değerlendirme sitesiydi.

Bu çabalardan bir tanesi de çevrim içi denemeler oldu. MEB, çevrim içi denemelerini tek bir dosyada bulabilirsiniz artık.

İyi çalışmalar dileriz hepinize.

Bu uyarı bildirim kutusudur
İçeriklerimiz, pdf anlatımlar dahil, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca korunmaktadır. Telif haklarının herhangi bir şekilde ihlali, başka yerlerde isimsiz yayımlanması, çeşitli kitap kaynaklarında izinsiz yer alması, içeriğin izinsiz kopyalanıp başka bir isimle tanıtılması vb. ile yapan kişi, kişiler veyahut kurumlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. 
 Türkçe ve Edebiyat yönetimi.

0/Yorumlar