UYARI: Facebook ve Instagram üzerinden gelenler, PDF'leri indirebilmek için sağ üstteki "üç nokta"ya basarak "tarayıcıda aç" (chrome, safari vb.) tuşuna tıklamalıdır. Facebook veya Instagram tarayıcısından Google Drive indirme yapmamaktadır.

Sıfat-Zarf Karma Yaprak Testleri (PDF)

Sıfatlar ve zarflar sınavların en çok karıştırılan konularındandır. Bizler, sıfat ve zarflara yönelik sizler içim karma testler hazırladık. Böylelikle her iki konuyu daha iyi oturtabileceğinizi düşündük. ÖSYM sorularını baz alarak yaprak testler hazırlıyoruz. Ve bunların hepsini sizlere ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Bizlerin ürettiği bu yaprak testleri öğrencilerimiz indirebilir veya öğretmenlerimiz tüm öğrencilerine dağıtabilir.

İyi çalışmalar dileriz.
PDF'ler için başlığa tıklamanız yeterlidir.

  1. Sıfat-Zarf Test 1 (Tıkla)
  2. Sıfat-Zarf Test 2 (Tıkla)
CEVAPLAR EKLENECEKTİR.
Bu soruların online hâline edebiyatveturkcesorubankasi.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Tüm sorular telif hakkına sahiptir. Başka yerde, kaynakta kopyalanamaz; para karşılığı satılamaz.
İçeriklerimiz, pdf anlatımlar dahil, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca korunmaktadır. Telif haklarının herhangi bir şekilde ihlali, başka yerlerde isimsiz yayımlanması, çeşitli kitap kaynaklarında izinsiz yer alması, içeriğin izinsiz kopyalanıp başka bir isimle tanıtılması vb. ile yapan kişi, kişiler veyahut kurumlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır.
 Türkçe ve Edebiyat yönetimi.

0/Yorumlar