UYARI: Facebook ve Instagram üzerinden gelenler, PDF'leri indirebilmek için sağ üstteki "üç nokta"ya basarak "tarayıcıda aç" (chrome, safari vb.) tuşuna tıklamalıdır. Facebook veya Instagram tarayıcısından Google Drive indirme yapmamaktadır.

Sözcükte Yapı Kök Çalışma Kâğıdı | PDF


Türkçede en ihtiyaç duyulan alanlardan biri de okullarda ders işlendikten sonra çalışma kâğıdı eksikliğidir. Bu alandaki eksikliği giderme adına sizler için çalışma kâğıtları hazırlıyoruz. Hazırladığımız çalışma kâğıtlarında ses bilgisi konusuna da öncülük edecek birçok kelimeye yer vermeye özen gösterdik. Çalışma kâğıdını aşağıda verdiğimiz Google Drive linkinden indirip öğrencilerinize dağıtabilirsiniz. 

Cevap anahtarı da bu konu içerisinde yer almaktadır. Karekodu okutarak cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar dileriz.
PDF'ler için başlığa tıklamanız yeterlidir.

  1. Çalışma Kâğıdı 1 | PDF


EKLENECEKTİR.


Hazırlayan: Melih ÖZDAMAR
Tüm içerikler telif hakkına sahiptir. Başka bir yerde, kaynakta kopyalanamaz, para karşılığı satılamaz.
İçeriklerimiz, pdf anlatımlar dahil, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca korunmaktadır. Telif haklarının herhangi bir şekilde ihlali, başka yerlerde isimsiz yayımlanması, çeşitli kitap kaynaklarında izinsiz yer alması, içeriğin izinsiz kopyalanıp başka bir isimle tanıtılması vb. ile yapan kişi, kişiler veyahut kurumlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. 
 Türkçe ve Edebiyat yönetimi.

0/Yorumlar