UYARI: Facebook ve Instagram üzerinden gelenler, PDF'leri indirebilmek için sağ üstteki "üç nokta"ya basarak "tarayıcıda aç" (chrome, safari vb.) tuşuna tıklamalıdır. Facebook veya Instagram tarayıcısından Google Drive indirme yapmamaktadır.

Son 10 Yılın KPSS Lisans Soru Arşivi - PDF

ÖSYM bilindiği gibi 90'lı yıllardan itibaren tüm çıkmış KPSS sorularını yayımladı. Bizler de ÖSYM aracılığıyla tüm PDF'leri bir araya getirdik. Tek tek uğraşmak yerine son 10 yılın tüm soruları, ki bunlara diğer dersler de dahil, bulabileceksiniz. Cevap anahtarları dosyaların içerisindedir. Soruları hiçbir beklenti olmadan ister kendi Google Drive hesabınıza yedekleyin isterseniz de telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirin. Şimdiden hepinize iyi çalışmalar dileriz.

Tüm sorular osym.gov.tr adresinden alınmıştır.
İçeriklerimiz, pdf anlatımlar dahil, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca korunmaktadır. Telif haklarının herhangi bir şekilde ihlali, başka yerlerde isimsiz yayımlanması, çeşitli kitap kaynaklarında izinsiz yer alması, içeriğin izinsiz kopyalanıp başka bir isimle tanıtılması vb. ile yapan kişi, kişiler veyahut kurumlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. 
Türkçe ve Edebiyat yönetimi.

0/Yorumlar