facebook groupsgoogle play

Dikkat! Cep telefonunuzda yer alan Facebook ve Instagram üzerinden linklere girerseniz PDF dosyasını indirmek istediğinizde hata verecektir. Çünkü Facebook ve Instagram, dosya sisteminize erişemez. Bu nedenle PDF'yi indirmek için siteye Chrome vb. tarayıcılardan girmeniz gerekir.

Son 10 Yılın KPSS Lisans Soru Arşivi - PDF

ÖSYM bilindiği gibi 90'lı yıllardan itibaren tüm çıkmış KPSS sorularını yayımladı. Bizler de ÖSYM aracılığıyla tüm PDF'leri bir araya getirdik. Tek tek uğraşmak yerine son 10 yılın tüm soruları, ki bunlara diğer dersler de dahil, bulabileceksiniz. Cevap anahtarları dosyaların içerisindedir. Soruları hiçbir beklenti olmadan ister kendi Google Drive hesabınıza yedekleyin isterseniz de telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirin. Şimdiden hepinize iyi çalışmalar dileriz.

Tüm sorular osym.gov.tr adresinden alınmıştır.
İçeriklerimiz, pdf anlatımlar dahil, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca korunmaktadır. Telif haklarının herhangi bir şekilde ihlali, başka yerlerde isimsiz yayımlanması, çeşitli kitap kaynaklarında izinsiz yer alması, içeriğin izinsiz kopyalanıp başka bir isimle tanıtılması vb. ile yapan kişi, kişiler veyahut kurumlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. 
Türkçe ve Edebiyat yönetimi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar