facebook groupsgoogle play

Dikkat! Cep telefonunuzda yer alan Facebook ve Instagram üzerinden linklere girerseniz PDF dosyasını indirmek istediğinizde hata verecektir. Çünkü Facebook ve Instagram, dosya sisteminize erişemez. Bu nedenle PDF'yi indirmek için siteye Chrome vb. tarayıcılardan girmeniz gerekir.

Son 10 Yılın KPSS Ortaöğretim Çıkmış Soru Arşivi - PDF

ÖSYM, kendi adresinde 2006'dan itibaren yaptığı tüm soruların pdf dosyasını paylaştı. 2016 yılına kadar soruların hepsi yayımlanmışken son yılın sorularını eksik yayımladı. Sınava girmeden evvel çıkmış sorulara ait denemeleri indirip çözebilmeniz için tek başlık altına alındı. Yapmanız gereken sadece denemeyi indirip çıktı almak. Aynı soruları osym.gov.tr adresinden de edinebilirsiniz.

İyi çalışmalar

Tüm sorular osym.gov.tr adresinden alınmıştır.
İçeriklerimiz, pdf anlatımlar dahil, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca korunmaktadır. Telif haklarının herhangi bir şekilde ihlali, başka yerlerde isimsiz yayımlanması, çeşitli kitap kaynaklarında izinsiz yer alması, içeriğin izinsiz kopyalanıp başka bir isimle tanıtılması vb. ile yapan kişi, kişiler veyahut kurumlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. 
Türkçe ve Edebiyat yönetimi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar