UYARI: Facebook ve Instagram üzerinden gelenler, PDF'leri indirebilmek için sağ üstteki "üç nokta"ya basarak "tarayıcıda aç" (chrome, safari vb.) tuşuna tıklamalıdır. Facebook veya Instagram tarayıcısından Google Drive indirme yapmamaktadır.

Son 10 Yılın KPSS Ortaöğretim Çıkmış Soru Arşivi - PDF

ÖSYM, kendi adresinde 2006'dan itibaren yaptığı tüm soruların pdf dosyasını paylaştı. 2016 yılına kadar soruların hepsi yayımlanmışken son yılın sorularını eksik yayımladı. Sınava girmeden evvel çıkmış sorulara ait denemeleri indirip çözebilmeniz için tek başlık altına alındı. Yapmanız gereken sadece denemeyi indirip çıktı almak. Aynı soruları osym.gov.tr adresinden de edinebilirsiniz.

İyi çalışmalar

Tüm sorular osym.gov.tr adresinden alınmıştır.
İçeriklerimiz, pdf anlatımlar dahil, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca korunmaktadır. Telif haklarının herhangi bir şekilde ihlali, başka yerlerde isimsiz yayımlanması, çeşitli kitap kaynaklarında izinsiz yer alması, içeriğin izinsiz kopyalanıp başka bir isimle tanıtılması vb. ile yapan kişi, kişiler veyahut kurumlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. 
Türkçe ve Edebiyat yönetimi.

0/Yorumlar