facebook groupsgoogle play

Dikkat! Cep telefonunuzda yer alan Facebook ve Instagram üzerinden linklere girerseniz PDF dosyasını indirmek istediğinizde hata verecektir. Çünkü Facebook ve Instagram, dosya sisteminize erişemez. Bu nedenle PDF'yi indirmek için siteye Chrome vb. tarayıcılardan girmeniz gerekir.

Edebiyat YKS Çıkmış Sorulardan 61 Soruluk Deneme Sınavı (Sınıflandırma, Şiir Bilgisi, İslamiyet Öncesi, Geçiş Dönemi) - PDF


Türk edebiyatı dersinin en önemli konuları genellikle ilk konulardır. Şiir bilgisi, sınıflandırma, metinlerin özellikleri, İslamiyet öncesi Türk edebiyatının özellikleri, geçiş dönemi ürünleri derken bir dönem sona ermekte. Sizler için 2005 yılından itibaren çıkmış olan edebiyat sorularını derlemiş bulunmaktayız. 

Sorularınızın çözümleri için facebook sayfamızı ve soru çözüm grubumuzu ziyaret edebilirsiniz.

PDF dosyası, internet hızınıza göre geç yüklenebilir.
Cevap anahtarı yayımlanacaktır.
İçeriklerimiz, pdf anlatımlar dahil, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca korunmaktadır. Telif haklarının herhangi bir şekilde ihlali, başka yerlerde isimsiz yayımlanması, çeşitli kitap kaynaklarında izinsiz yer alması, içeriğin izinsiz kopyalanıp başka bir isimle tanıtılması vb. ile yapan kişi, kişiler veyahut kurumlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. 
 Türkçe ve Edebiyat yönetimi.