UYARI: Facebook ve Instagram üzerinden gelenler, PDF'leri indirebilmek için sağ üstteki "üç nokta"ya basarak "tarayıcıda aç" (chrome, safari vb.) tuşuna tıklamalıdır. Facebook veya Instagram tarayıcısından Google Drive indirme yapmamaktadır.

11. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Müfredat Konu Anlatımı | PDF

Edebiyat ve Türkçe olarak öğrenci ve öğretmenlerimizin her daim yanındayız. Sizler için gereksiz soru ve içeriklerden kaçınılmış "kendi" PDF içeriğimizi oluşturuyoruz. Böylelikle sınıfta konu anlatırken, Zoom'da ders işlerken yararlanabileceğiniz PDF içerikleri elinizde olmuş olacak. Her ay, konular eklenecektir.
İyi çalışmalar dileriz.
NOT: 11. sınıf müfredatında yer alan PDF, ara döneme kadar işlenen konuları içermektedir. PDF içeriğinde "Tanzimat, Servetifünun, Fecriati şiiri ve Saf Şiir anlayışı yer almaktadır." Millî edebiyat şiiri bu hafta içinde eklenecektir.
  1. 6-10 Eylül Müfredat Konusu (Tüm Sene Boyunca )(Yazım-İmlâ) | PDF
  2. 6-10 Eylül Müfredat Konusu (Tüm Sene Boyunca) (Noktalama) | PDF
  3. 06-10 Eylül Müfredat Konusu (Akımlar) | PDF
  4. 20 Eylül - 8 Ekim Müfredat Konusu (Hikâye) | PDF 
  5. 11-15 Ekim Müfredat Konusu (Cümlenin Ögeleri) | PDF
  6. 25 Ekim - 3 Aralık Müfredat Konusu (Şiir) | PDF
Hazırlayan: Melih ÖZDAMAR
Gelir amacı güdülmeden paylaşılabilir. İçerikler başka bir eserde alıntılanamaz, kopyalanamaz.
İçeriklerimiz, pdf anlatımlar dahil, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca korunmaktadır. Telif haklarının herhangi bir şekilde ihlali, başka yerlerde isimsiz yayımlanması, çeşitli kitap kaynaklarında izinsiz yer alması, içeriğin izinsiz kopyalanıp başka bir isimle tanıtılması vb. ile yapan kişi, kişiler veyahut kurumlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. 
 Türkçe ve Edebiyat yönetimi.

0/Yorumlar